Kluczowe
informacje

NOVUMHOUSE Investments (NH.I) to marka należąca do NO HO Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie. NH.I to firma inwestycyjna działająca w branży nieruchomości i usług hotelarskich. Prowadzi strategiczną działalność spółek celowych inwestujących w poszczególne projekty nieruchomościowe na terenie Krakowa.

NOVUMHOUSE Investments powstało w celu połączenia głównych życiowych pasji jej założyciela – inwestowania i hotelarstwa. Tutaj zapadają kluczowe decyzje, gromadzi się wiedza i doświadczenie. Są one sukcesywnie poszerzane poprzez naukę oraz zatrudnianie najlepszej kadry menadżerskiej. Nasze przedsiębiorstwa działają zgodnie z najwyższymi standardami zarządzania przez jakość (TQM). Ponadto stosujemy metodę małych kroków we wdrażaniu ulepszeń dla już doskonale prosperujących przedsiębiorstw oraz wykorzystujemy najnowsze technologie w pracy, tak aby być zawsze o krok przed konkurencją.

Wizja

1. Podstawowa ideologia i wartości:
Uczciwość i szczerość.
Pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celu.
Zaangażowanie.

2. Podstawowy cel:
Budować i zwiększać wartość w długiej perspektywie.

3. Obraz przyszłości za 50 lat:
Będziemy wiodącą i cenioną firmą inwestycyjną na całym świecie.
Będziemy przyciągać najlepszą kadrę pracowniczą.
Będziemy kojarzeni z innowacją, dobrą jakością i uczciwością. Staniemy się pionierem  w inwestowaniu w nieruchomości.

Misja

Naszą misją jest wykorzystywanie potencjału, zasobów oraz kreowanie nowych możliwości inwestycyjnych w celu budowania długofalowej wartości dla naszych inwestorów. Równocześnie dbamy o środowisko naturalne i postępujemy zgodnie z zasadami etyki.

Nasz zespół

Rafał Florek

Prezes Zarząduwięcej

Dołącz do ekipy

więcej