WSPÓŁPRACA DLA WŁAŚCICIELI

ZYSK

wypłacany regularnie co miesiąc

Oferujemy profesjonalne zarządzanie inwestycjami w krótkoterminowy wynajem luksusowych mieszkań w Krakowie. Nasza oferta obejmuje starannie wybrane apartamenty, zlokalizowane w centrum Krakowa. Dzięki efektownemu designowi, doskonałej lokalizacji, wysokiej jakości wyposażenia oraz profesjonalnej obsłudze inwestycji, zapewniamy zysk z wynajmu dla naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z usług NOVUMHOUSE.

Warto nam zaufać

Jesteśmy marką z dużym doświadczeniem, która opiera się na solidnych fundamentach, co przyciąga Gości i Partnerów oraz buduje ich zaufanie już od 2009 roku. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę przez całą dobę, posiadamy najwyższe standardy zarządzania, wdrożone i zautomatyzowane procesy, profesjonalne narzędzia. Dzięki temu zapewniamy ciągłość świadczenia usług na najwyższym poziomie. Prowadzimy aktywne kampanie reklamowe w celu zwiększenia rezerwacji. Nasz zespół składa się z najwyższej klasy specjalistów ds. sprzątania i obsługi technicznej. To wszystko sprawia, że zarówno nasi Goście jak i Twoja nieruchomość jest w najlepszych rękach. Dodatkowo, na życzenie zapewniamy wsparcie w organizacji transferów lotniskowych oraz wycieczek, mamy własne biuro turystyczne i wypożyczalnie rowerów. Wybierając nas, masz pewność, że Twój apartament jest sprawdzany i zadbany przez cały okres dzierżawy.

Korzyści:

1. KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

2. ZADOWOLENI POWRACAJĄCY GOŚCIE

3. PONADPRZECIĘTNY ZWROT Z INWESTYCJI W  STOSUNKU DO ALTERNATYWNYCH INWESTYCJI

4. STAŁA OPIEKA NAD APARTAMENTEM

5. MOŻLIWOŚĆ INWESTOWANIA BEZ ZAANGAŻOWANIA WIEDZY ORAZ CZASU

6. ELASTYCZNE ZASADY WSPÓŁPRACY

7. BIZNES PROWADZONY PRZEZ PROFESJONALISTÓW Z DOŚWIADCZENIEM

Nasz standard

Dbamy o Twoją nieruchomość pod względem marketingowym, technicznym, jak i doboru Gości. Wszystkie mieszkania są przez nas przygotowane zgodnie ze sprawdzonym modelem tak aby przyciągnąć najlepszych Gości.

Oferujemy minimum roczną umowę na zasadach wyłączności, miesięczny okres rozliczeniowy i elastyczne zasady współpracy na wybranych warunkach: procent od zysków, ryczałt lub stały najem. Niezależnie od opcji gwarantujemy najwyższy poziom zarządzania wynajmem i obsługi gości.

W ramach obsługi apartamentu pokrywamy koszty współpracy z serwisami rezerwacyjnymi (np. booking.com), profesjonalnych sesji zdjęciowych, promocji apartamentu, utrzymania recepcji, oprogramowania hotelowego, terminala płatniczego, a także personelu sprzątającego i środków czystości. Ubezpieczamy mieszkanie od ewentualnych zniszczeń dokonanych przez gości.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dzięki współpracy z NOVUMHOUSE. otrzymujesz stałą opiekę nad Twoją nieruchomością. Po każdych gościach dokładnie sprawdzamy mieszkanie, a wszelkie naprawy i remonty są wykonywane na bieżąco. Apartament jest sprzątany w standardzie hotelu ***** i przygotowywany na przyjazd kolejnych gości. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami i architektami, którzy mogą pomóc w przygotowaniu projektu aranżacji mieszkania oraz doradzić w kwestii dostosowania go do potrzeb najmu krótkoterminowego. Wybierając nas, masz pewność, że Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach i zawsze gotowe na przyjęcie gości.

Profesjonalnie od 2009 roku

Specjalizujemy się w hotelarstwie. Zdobywaliśmy doświadczenie w najlepszych 5-gwiazdkowych hotelach butikowych na Świecie. Nasza firma troszczy się o powierzone nieruchomości, dbając zarówno o aspekty marketingowe, jak i techniczne, a także o dobór odpowiednich gości. Staramy się przygotować wszystkie mieszkania zgodnie z naszym sprawdzonym modelem, który jest dopasowany do oczekiwań gości, zapewniając najlepsze doświadczenia podczas ich pobytu.

Zapraszamy do kontaktu